SERWIS SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

  

Jeżeli niepokoi Cię działanie Twojego laptopa, albo komputera stacjonarnego musisz odwiedzisz serwis komputerowy. Webkon to firma działająca w regionie Konińskim, dla której naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych to codzienność. Przychodząc do nas możesz liczyć na to, że pomożemy Ci najszybciej, jak to możliwe.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie firmę Webkon ?


- Naprawa komputerów to profesja, w której mamy ponad pięcioletnie doświadczenie. Dzięki temu gwarantujemy klientom najwyższą jakość wykonywanej usług.
- Na wykonaną usługę dajemy miesięczną gwarancję.
- Działamy ekspresowo, zapewniając oszczędność czasu. Świadczymy również wizyty serwisanta w siedzibie klienta.

Nie wahaj się – wybierz najlepszy serwis komputerowy w Twoim regionie, nie musisz nigdzie jechać a usterka zostanie usunięta w mgnieniu oka.

 

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe dla naszych klientów od ponad 7 lat. Wszystkie projekty są oparte o nowoczesny design i najnowsze dostępne technologie w projektowaniu web’owym. Sumiennie od ponad 4 lat działamy również w marketingu sieciowym, pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów, realizujemy kampanie w Google Adwords, jak również prowadzimy ich profile firmowe w social media’ch wspierając tym samym rozwój ich biznesów.

Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866