Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się Agencji Interaktywnych w regionie Konińskim!

Pracując w naszym biurze znajdującym się w Koninie, codziennie dostarczamy nowoczesne rozwiązania "webowe" dla dziesiątek firm w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat staliśmy się grupą specjalistów wdrażających nowoczesne strony internetowe, zgodne z obecnie przyjętymi trendami świata opartego o Web 2.0. Nasze realizacje to doskonałe połączenia pasji do tworzenia stron internetowych i grafiki komputerowej. Nasza agencja interaktywna zajmuje się również działaniami związanymi z marketingiem w sieci takimi jak pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Adwords czy Social Media.

Dysponując zróżnicowanym zespołem wysoce kompetentnych specjalistów w branży IT i marketingu, staliśmy się zaufanym partnerem dla naszych klientów którzy z przyjemnością współpracują z nami latami. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz!

Indywidualne podejście do klienta

Każdy projekt jest dla nas wyjątkową przygodą. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas kontakt, rozpoznanie potrzeb i preferencji Klienta, związanych z konkretnym zapotrzebowaniem. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo zapoznajemy się ze specyfiką rynku, na którym działa nasz Zleceniodawca. Badamy rozwiązania i praktyki konkurencji. Podczas wdrażania projektu wybieramy najbardziej odpowiednią graficznie i technicznie formę realizacji tak aby spełniała wymogi i standardy e-marketingowe

Misja

Wspieramy rozwój Twojego biznesu. Dzięki dostosowaniu optymalnych rozwiązań informatycznych do wymagań Klientów zwiększamy jakość pracy IT.Stawiamy na skrupulatne zwiększanie funkcjonalności obszarów IT firm klientów oraz stałą współpracę. Staramy się być zawsze na bieżąco z obecnymi trendami informatycznymi poprzez ciągłe samodoskonalenie swoich umiejętności informatycznych. Dbamy o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług oraz bezpieczeństwo i satysfakcję naszych Klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe dla naszych klientów od ponad 7 lat. Wszystkie projekty są oparte o nowoczesny design i najnowsze dostępne technologie w projektowaniu web’owym. Sumiennie od ponad 4 lat działamy również w marketingu sieciowym, pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów, realizujemy kampanie w Google Adwords, jak również prowadzimy ich profile firmowe w social media’ch wspierając tym samym rozwój ich biznesów.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych
Prosty i przyjazny dla użytkownika CMS Joomla/WordPress/Prestashop
Ponad 7 lat doświadczenie w branży
Dziesiątki zrealizowanych projektów i setki pozycjonowanych fraz
Roczna gwarancja na wykonaną stronę
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866