POZYCJONOWANIE | SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to wpływanie na wyniki zapytań kierowanych do wyszukiwarki, poprzez odpowiednią optymalizacje strony oraz jej wykreowanie dla potencjalnie zainteresowanej grupy odbiorców.  

 pozycjonowanie konin

Wysoka pozycja w Google przynosi ogromne zyski

Poniżej  wymieniliśmy najważniejsze elementy składowe dobrej kampanii SEO. Nasza firmy ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kampanii, dzięki stałej współpracy z nami, zyskają Państwo wielu nowych zadowolonych klientów. Pozycjonowanie w dzisiejszych czasach jest najważniejszym elementem marketingu, znacznie skuteczniejszym od reklam tradycyjnych.


W pakiecie podstawowym pozycjonujemy stronę na pięć głównych  fraz kluczowych, w celu zwiększania działania usługi na większa liczbę słów kluczowych prosimy o kontakt. 

Forma płatności: zryczałtowana umowa miesięczna.

Inne działania reklamowe oraz social media wpływające na wyniki SEO takie jak kampania google adwords, prowadzenie facebook fanpage oraz twitter również wchodzą w skład naszej oferty. 


 

Tworzenie optymalnej architektury informacji IA, oraz optymalizacja treści

Tworzymy przyjazną architekturę strony pod względem SEO, jest to  jeden z najważniejszych czynników w kampanii, dobrze rozplanowana strona ułatwiająca poruszanie się użytkownikowi przynosi pozytywne efekty.

 

Wybór odpowiedniej nazwy domeny

Pomagamy dobrać najlepszą nazwę domeny dla klienta, jest to bardzo istotne, ponieważ potencjalny użytkownik ma szybko skojarzyć adres z nazwą firmy. Polecamy wybierać rozszerzenia .com, nie jest to wymóg, ale ten typ rozszerzenia wpływa pozytywnie na odbiór Państwa marki.

 

Przyjazność dla urządzeń mobilnych

Ważne jest aby strona internetowa była responsywna, czyli wyświetlana odpowiednio pod wszystkimi urządzeniami od smartfonów, po telewizory. Szczególną uwagę najeży poświecić optymalizacji szybkości ładowania strony, większość telefonów ma małe możliwości obliczeniowe, przez co długo ładuje grafikę oraz zdjęcia, użytkownik może odczuć zniecierpliwienie i opuścić naszą stronę (mowa o tzw. współczynniku odrzucenia). 

 

Nakierowanie na słowa kluczowe

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest bardzo ważny, dzięki słowom kluczowym określimy tematykę strony, oraz jej cele. Statystycznie podejmujemy się pozycjonowania 5 głównych słów kluczowych. 

 

Marketing treści

Jest to czynność najważniejsza i zarazem najcięższa, odpowiednie pozyskiwanie linków przychodzących poprawia pozycje w Google, a o to nam własnie chodzi. Gromadzenie linków jest procesem bezterminowych, przerwanie go najprawdopodobniej zaprzepaści wcześniejsze starania, dlatego istotnym jest ułożenie odpowiedniego miesięcznego kosztorysu kampanii.  

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe dla naszych klientów od ponad 7 lat. Wszystkie projekty są oparte o nowoczesny design i najnowsze dostępne technologie w projektowaniu web’owym. Sumiennie od ponad 4 lat działamy również w marketingu sieciowym, pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów, realizujemy kampanie w Google Adwords, jak również prowadzimy ich profile firmowe w social media’ch wspierając tym samym rozwój ich biznesów.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych
Prosty i przyjazny dla użytkownika CMS Joomla/WordPress/Prestashop
Ponad 7 lat doświadczenie w branży
Dziesiątki zrealizowanych projektów i setki pozycjonowanych fraz
Roczna gwarancja na wykonaną stronę
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866